• Geologia - Budownictwo

 • Geologia

 • Architektura i Budownictwo

 • Geologia

 • Architektura i Budownictwo

 • Architektura i Budownictwo

 • Architektura i Budownictwo

 • Architektura Krajobrazu

 • Architektura i Budownictwo

 • Architektura i Budownictwo

Projekty unijne

GEOTECHNICA Sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie w ramach działania 8.2
Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B
8 osi priorytetowej
Społeczeństwo informacyjne - zwiększenie innowacyjności gospodarki
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007 - 2013
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Wartość dofinansowania w 2014 r. wyniesie 140 434,68 zł co stanowi 70% wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem.

Tytuł projektu:
"Wdrożenie systemu B2B w celu automatyzacji procesów biznesowych z Parterami."

Głównym celem projektu jest stworzenie platformy B2B pozwalającej zautomatyzować procesy biznesowe realizowane na linii "Geotechnica" - Partnerzy:

 1. Zamawianie usług "Geotechnica"
 2. Realizacja usług "Geotechnica"
 3. Wzajemne rozliczenia

    
Stworzona platforma B2B automatyzuje procesy biznesowe, zachodzące pomiędzy "Geotechnica" a Partnerami biznesowymi, którzy realizują współpracę za pomocą przeglądarki internetowej. W ramach projektu wdrożone zostały technologie elektronicznej wymiany danych prowadzące do eliminacji obiegu dokumentacji w formie papierowej. Celem projektu jest automatyzacja procesów B2B w architekturze trójwarstwowej, tzn. przy pomocy platformy werbowej, czyli tzw. cienkiego Klienta. Rozwiązanie informatyczne będące, przedmiotem projektu to budowa platformy automatycznej wymiany danych typu B2B, funkcjonującej w oparciu o nowoczesny workflow, która pozwala na automatyzację zidentyfikowanych na etapie przygotowań założeń do wdrożenia systemu B2B procesów biznesowych. W ramach Projektu  zostały wykorzystane innowacyjne technologie w dziedzinie ICT, która jest zgodna z założeniami strategii przechodzenia do gospodarki opartej na wiedzy. Projekt dotyczy rozwoju współpracy w oparciu o rozwiązania elektroniczne z Partnerami, z którymi "Geotechnica" współpracuje. Projekt dotyczy współpracy o zasięgu ponadregionalnym. W ramach projektu przeprowadzona została zasadnicza zmiana procesu organizacyjnego przedsiębiorstwa w zakresie jego współpracy z Partnerami. Ponadto w ramach projektu zostały wdrożone nowoczesne rozwiązania informatyczne optymalizujące efektywność energetyczną i zwiększające bezpieczeństwo ekologiczne inwestycji (rozwiązanie Green IT).
 
Maksymalna kwota wydatków kwalifikująca się do objęcia wsparciem, związanych z realizacją projektu wyniosła 200 620,98 PLN

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.